האם ידעת שקיימת מפה של חייך?

המפה מתגלה דרך הפנים והשרטוטים בכפות הידיים שלך. דרך התבוננות בפנים ושרטוטי הידיים, ניתן לגלות את המסלול הרוחני של הנשמה שלנו ולהבין את נקודות החוזק והחולשה שקיימות אצלינו וכן למצוא את ייעודינו ובכך להתחיל להבין את מקור האתגרים שלנו ולהתחיל בתהליך של שינוי וגדילה לפוטנציאל האמיתי שלנו.

בספר הזוהר, בפרשת יתרו, משה רבינו לומד את סודות חכמת הפנים וכף היד, אשר דרכם ניתן להכיר את הפנימיות של כל אדם ולעזור לו בתיקון:

“זהו ספר תולדות אדם: הוא לצורות, בסוד הצורות של בני אדם, להכיר באלו תולדות אדם, את הצורה שבסודות האדם: בשער, במצח, בעינים, בפנים, בשפתים, וברשמי היד, ובאזנים. בשבע אלו ניכרים בני האדם” )ספר הזהר פרשת יתרו, פסוק סח) מטרת קריאת הפנים וכף היד הינה לראות את התכונות והערכים של הנשמה ומסלול התיקון ובכך להדריך ולכוון להתפתחות ולצמיחה. הקריאה הינה מעבר לצורות אשר בפנים ובכף היד, אלא באנרגיות שהפנים והידיים משדרות, דבר הדורש ידע ונסיון.

קריאת הפנים וכף היד מתבצעת על ידי יהודה רגב, בפגישה אישית של כשעה, בה ידריך אותך במפת חייך – להבין טוב יותר את התיקון האישי, מציאת הסיבות לקשיים, לקבל החלטות נכונות ולדעת על מה יש להתמקד בעבודה הרוחנית.

יהודה רגב

מורה לקבלה ומומחה לקריאת כף היד והפנים יהודה רואה בלימוד חכמת הקבלה כלי להתפתחות אישית ולחיבור בין בני האדם והגשמת הפוטנציאל האישי.

 

עלות: 400 ₪, הפגישה כשעה

לקביעת פגישה: התקשרו – 054-323-2058

להרשמה