טיהור ההילה האישית

לכל אחד מאיתנו הילה אנרגטית המקיפה אותנו. ניקוי של ההילה נועד להסיר מעלינו אנרגיה שלילית וכן תבניות חשיבה מזיקות ורגשות קשים אשר נצמדים לשדה המגנטי ומכבידים עלינו.

בתהליך הניקוי נעשה שימוש בע”ב השמות, בצרופי מלאכים ובתערובות מיוחדת של צמחים. ע”י ניקוי ההילה ניתן להפחית ולהפיג חסימות קרמתיות והתערבויות מטאפיזיות המעכבות אותנו בחיים. שחרור מעול אנרגטי זה תזכה אותנו להתרומם ולהתקדם ביצירת החיים בהם אנו חפצים.

 

טיהור הבית

הליך הניקוי העתיק בו השתמשו חכמי הקבלה על מנת לטהר מקומות קדושים עבר מדור לדור מזה אלפי שנים. בזכות כך גם היום אנו מסוגלים להציע ניקוי אנרגטי עמוק לחללים בהתבסס על אותה חכמה עתיקה. כאחד ההיבטים היותר מיסטיים של חכמת הקבלה, אנו לומדים שכל מרחב, בין אם זה בית, משרד או מקום אחר, צובר אנרגיה בעקבות האירועים והמצבים שהתרחשו בו.אם יש היסטוריה של אירועים שמחים וחיוביים, אותו המרחב הוא בעל תדר מוגבר.מאידך, אם שרר בו קונפליקט, קנאה או יצר רע כלפי אחרים )או אף מצבים קשים יותר( עלול להשאר בו חותם אנרגטי של מצבים אלו. אנרגיות אלו עשויות להשאר ולהשפיע על אותו המרחב ועל אלו שבילו שם זמן. גם לתכנון ולעיצוב החלל יש השפעה הקובעת את זרם האנרגיה במקום, ויכולה לקבוע האם אנרגיה שלילית תצמד לאזורים מסוימים במרחב.

 

תהליך הטיהור

טיהור המרחבים מבוצע ע”י יוסף בורמן, מורה לקבלה ומומחה לניקוי הילה וטיהור בתים. התהליך מתחיל בניקוי אישי של יוסף, עם מים מטהרים מהמקווה, בשילוב צום ולבישת בגדים העשויים מחומרים ספציפיים המתאימים לסוג זה של עבודה אנרגטית. לאחר מכן, מחילים טכניקות שנלמדו ממקובלים מרוקאים, ובכללם קטורת בוערת מתערובת הכוללת יותר מ 10- עשבים עוצמתיים ושרף אותם מבעירים בחלל הדורש טיהור. כל רכיב צמחי משרת מטרה ספציפית, כגון הגנה, איזון והבאת הרמוניה אנרגטית, השריית תדר חיובי של אהבה, ריפוי ושפע בחלל. במהלך הליך זה, משתמשים במדיטציות ייחודיות, וקוראים את פרשת בלק מספר הזוהר. טיהור של חללים מומלץ לאלו שמגיעים לחלל שהיה בעבר תפוס על ידי מישהו, או שלא נעשה בו שימוש זמן רב. ניתן לעשות בו שימוש לטיהור האנרגיות לפני מעבר לבית חדש או משרד, או לפני שמביאים תינוק חדש הביתה. התהליך יכול להביא לשינוי אנרגתי לטובה אם חוויתם סדרה של אתגרים, או אם אתם מרגישים בצורה אינטואיטיבית כי החלל דורש טיהור מאנרגיות כבדות מהעבר או ההווה. יתר על כך, התהליך יכול לשמש כתמריץ אנרגתי המביא איתו אחדות, שפע ומילוי, ויכול למלא את חלל הבית באנרגיות של אהבה וריפוי. תלמידים רבים חזו בפריצות דרך שאירעו לאחר טיהור הבית, ואנחנו שמחים שאנו מסוגלים להציע את הטכניקות העתיקות האלו גם היום.

 

יוסף בורמן

יוסף מאמין כי הדרך גילוי הייעוד צריכה להיות בשמחה ואהבה. לאחר קריירה עסקית בתחומי ההייטק והאירוח, הוא החל בחיפוש רוחני בו פגש את חכמת הקבלה. בשנת 2009 הצטרף לצוות המרכז בתל אביב, ובהמשך עבר לרכז את פעילות התלמידים הצעירים בסניפי המרכז במכסיקו ובארה”ב. הוא מלמד במרכז הקבלה בתל אביב ועבר התמחות מיוחדת בטיהור ההילה האישית ובטיהור בתים.

 

עלויות

400 ₪ טיהור ההילה האישית

1000 ₪ טיהור הבית – 2 חדרים, 100 ₪ נוספים לכל חדר

לינק להרשמה >